Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD6130-622)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатлив дизајн, е создаден за активности во постудените денови од годината. Тој е добар избор за носење за време на тренинг и после тренинг. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција. Спецификација: Женски дуксер - тренинг Опуштен крој Dri-FIT технологија Еластични делови на ракавите и околу половината Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатлив дизајн, е создаден за активности во постудените денови од годината. Тој е добар избор за носење за време на тренинг и после тренинг. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Женски дуксер - тренинг
 • Опуштен крој
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош