Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(LNA221M104-02)
LONSDALE

LONSDALE Topping

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
1.645 ДЕН
Заштеда: 1.645 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lonsdale Topping машкиот долен дел тренерки со чисти линии и класичен крој. Едноставни и удобни, лесно се комбинираат со секој вид на гардероба. Идеален и за спортски и за секојдневни активности, ќе ви ја донесе сета удобност што ви е потребна. Прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците ќе обезбедат совршено вклопување. Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците.
Подетално

Lonsdale Topping машкиот долен дел тренерки со чисти линии и класичен крој. Едноставни и удобни, лесно се комбинираат со секој вид на гардероба. Идеален и за спортски и за секојдневни активности, ќе ви ја донесе сета удобност што ви е потребна. Прилагодливиот ремен и еластичните делови на ногавиците ќе обезбедат совршено вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош