Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA221B102-01)
UMBRO

UMBRO Retro

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6г.
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 1718 1718
 • 7-8Y 7-8Y
 • 910Y 9-10г.
 • 13Y 13Y
 • 1112 11-12г.
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Retro е lifestyle тренерка за момчиња. Овие тренерки се одликуваат со едноставен изглед, одличен крој и удобен материјал, и децата во нив ќе бидат подготвени за игра, спорт или каква било секојдневна активност. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите нивни работи да бидат безбедни, а во исто време ќе придонесат за лежерен и спортски стил. Еластичниот појас го подига нивото на удобност за ништо да не ги вознемирува во деновите исполнети со игра. Спецификација: Тренерки за момчиња Umbro лого од лева страна Еластични делови Странични џебови со патент.
Подетално

Umbro Retro е lifestyle тренерка за момчиња. Овие тренерки се одликуваат со едноставен изглед, одличен крој и удобен материјал, и децата во нив ќе бидат подготвени за игра, спорт или каква било секојдневна активност. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите нивни работи да бидат безбедни, а во исто време ќе придонесат за лежерен и спортски стил. Еластичниот појас го подига нивото на удобност за ништо да не ги вознемирува во деновите исполнети со игра.
Спецификација:

 • Тренерки за момчиња
 • Umbro лого од лева страна
 • Еластични делови
 • Странични џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5-6 5-6г.
  7-8 7-8г.
  9-10 9-10г.
  1718
  7-8Y
  910Y 9-10г.
  13Y
  1112 11-12г.
  1314 13-14г.
  1516 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош