Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
UMBRO Essentials
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA221M807-04)
UMBRO

UMBRO Essentials

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Essentials е машка lifestyle маица со удобен крој и интересна графика. Пријатната ткаенина ќе ја направи оваа маица, вашето омилено парче облека за секој ден. Еластичниот дел на крагната ја одржува на место за време на сите ваши активности. Нагласеното Umbro лого во средишниот дел на градите ја нагласува вашата љубов кон брендот. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Заоблена, еластична крагна Umbro лого.
Подетално

Umbro Essentials е машка lifestyle маица со удобен крој и интересна графика. Пријатната ткаенина ќе ја направи оваа маица, вашето омилено парче облека за секој ден. Еластичниот дел на крагната ја одржува на место за време на сите ваши активности. Нагласеното Umbro лого во средишниот дел на градите ја нагласува вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Заоблена, еластична крагна
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица UMA221M807-05
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UMA221M800-05
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица UMA221M806-01
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Помош