Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Машки дуксер
Код на производ:
(ELA221M606-02)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога сакате дополнителен слој на топлина за време на свежите пролетни денови, Ellesse Italia машкиот дуксер со капуљача е вашиот вистински избор. Целосната должина на затворањето со патент може да го направи тенка јакна. Прилагодливата капуљача нуди дополнителна заштита и еластичните делови на поработ и ракавите го држат овој дуксер на место додека сте во движење. Интересната графика на поставата на капуљачата ја разбива едноставноста, правејќи ве забележителни во секоја ситуација. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Еластични делови на ракавите и поработ Патент со целосна должина Прилагодлива капуљача Лого и графика на Ellesse.
Подетално

Кога сакате дополнителен слој на топлина за време на свежите пролетни денови, Ellesse Italia машкиот дуксер со капуљача е вашиот вистински избор. Целосната должина на затворањето со патент може да го направи тенка јакна. Прилагодливата капуљача нуди дополнителна заштита и еластичните делови на поработ и ракавите го држат овој дуксер на место додека сте во движење. Интересната графика на поставата на капуљачата ја разбива едноставноста, правејќи ве забележителни во секоја ситуација.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Еластични делови на ракавите и поработ
 • Патент со целосна должина
 • Прилагодлива капуљача
 • Лого и графика на Ellesse

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош