Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
UMBRO Basic Logo
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA221M601-62)
UMBRO

UMBRO Basic Logo

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Basic Logo машкиот lifestyle дуксер е класично парче облека за сите љубители на спортски стил. Стандардниот крој и удобната ткаенина, во комбинација со истакнато лого во средината го прават овој дуксер лесен за комбинирање во која било варијанта. Капуљачата нуди дополнителна топлина кога температурите паѓаат. Искомбинирајте го со долен дел тренерки или омилени фармерки, и секогаш ќе изгледате добро. Спецификации: Машки lifestyle дуксер со капуљача Еластични делови на ракавите и појасот Прилагодлива капуљача Кенгур џеб Umbro лого.
Подетално

Umbro Basic Logo машкиот lifestyle дуксер е класично парче облека за сите љубители на спортски стил. Стандардниот крој и удобната ткаенина, во комбинација со истакнато лого во средината го прават овој дуксер лесен за комбинирање во која било варијанта. Капуљачата нуди дополнителна топлина кога температурите паѓаат. Искомбинирајте го со долен дел тренерки или омилени фармерки, и секогаш ќе изгледате добро.
Спецификации:

 • Машки lifestyle дуксер со капуљача
 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош