Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Winner
UMBRO Winner
UMBRO Winner
UMBRO Winner
UMBRO Winner
UMBRO Winner
UMBRO Winner
UMBRO Winner
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA221M801-10)
UMBRO

UMBRO Winner

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Winner е машка lifestyle маица со класичен крој и пријатна ткаенина. Без разлика дали се занимавате со физички активности или уживате во слободното време, оваа маица ќе го комплетира вашиот изглед со својата интересна графика. Еластичните делови на крагната ја држат оваа маицана место, додека графиката го нагласува вашиот победнички дух. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Заоблен израз на крагната Umbro графика.
Подетално

Umbro Winner е машка lifestyle маица со класичен крој и пријатна ткаенина. Без разлика дали се занимавате со физички активности или уживате во слободното време, оваа маица ќе го комплетира вашиот изглед со својата интересна графика. Еластичните делови на крагната ја држат оваа маицана место, додека графиката го нагласува вашиот победнички дух.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Заоблен израз на крагната
 • Umbro графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош