Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA221M610-11)
UMBRO

UMBRO Heritage Retro

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Heritage Retro машкиот lifestyle дуксер е класично спортско парче облека. Елегантниот дизајн на овој дуксер нуди чист изглед, кој можете да го носите секој ден. Удобниот крој и пријатната ткаенина се сè што ви треба за да го поминете денот во удобност. Капуљачата е тука кога температурите паѓаат, а џебовите со патент ги задржуваат вашите ситници безбедни. Нагласеното лого на Umbro ја нагласува вашата посветеност на брендот. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Еластични делови на ракавите и појасот Прилагодлива капуљача Предни џебови со патент Umbro лого.
Подетално

Umbro Heritage Retro машкиот lifestyle дуксер е класично спортско парче облека. Елегантниот дизајн на овој дуксер нуди чист изглед, кој можете да го носите секој ден. Удобниот крој и пријатната ткаенина се сè што ви треба за да го поминете денот во удобност. Капуљачата е тука кога температурите паѓаат, а џебовите со патент ги задржуваат вашите ситници безбедни. Нагласеното лого на Umbro ја нагласува вашата посветеност на брендот.

Спецификација:
Машки lifestyle дуксер

 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови со патент
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA221M609-01
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA221M607-3A
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер UMA221M605-02
  3.003 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.290 ДЕН
  Помош