Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
NIKE W NK FAST CROP PLUS
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(BV6695-010)
NIKE

NIKE W NK FAST CROP PLUS

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.214 ДЕН
Заштеда: 1.476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1X 1X
  • 2X 2X
  • 3X 3X
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DD6786-010
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DD5278-574
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош