Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
adidas Future Icons Three Fierce
Женски хеланки
Код на производ:
(HF1656)
adidas

adidas Future Icons Three Fierce

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FUTURE ICONS FEEL FIERCE се тесни и удобни повеќенаменски женски хеланки. Бидете мотивирани од почетокот на денот. Совршено скроениот модел ќе ви овозможи удобност и сигурност, а на крајот на денот, ова се двете клучни ставки за мотивацијата. Удобноста е загарантирана благодарение на мекиот памук кој одлично се прилепува на вашето тело, а графиката во знакот на кинеската Нова година, која овојпат е означена со симболот на воден тигар, сигурно ќе ве инспирира за нови потфати. Спецификација: Женски хеланки Тесен крој Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин.
Подетално

adidas FUTURE ICONS FEEL FIERCE се тесни и удобни повеќенаменски женски хеланки. Бидете мотивирани од почетокот на денот. Совршено скроениот модел ќе ви овозможи удобност и сигурност, а на крајот на денот, ова се двете клучни ставки за мотивацијата. Удобноста е загарантирана благодарение на мекиот памук кој одлично се прилепува на вашето тело, а графиката во знакот на кинеската Нова година, која овојпат е означена со симболот на воден тигар, сигурно ќе ве инспирира за нови потфати.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Тесен крој
 • Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош