Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
adidas Tiger Print
Женски хеланки
Код на производ:
(HF4749)
adidas

adidas Tiger Print

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TIGER PRINT се женски хеланки за трчање. Дајте си удобност при секоја физичка активност. Хеланките TIGER PRINT ви овозможуваат сигурност и удобност поради нивниот тесен крој и високиот струк со еластичен појас. Покрај моделот, кој сам по себе е одличен, има и џеб кој ќе служи за складирање на она што ви е излишно за време на тренинг. Сè што ви треба за да бидете целосно фокусирани и самоуверени во вашите најактивни денови. Спецификација: Џеб на појас Висок струк Еластичен појас Тесен крој Состав: 89% полиестер, 11% еластин.
Подетално

adidas TIGER PRINT се женски хеланки за трчање. Дајте си удобност при секоја физичка активност. Хеланките TIGER PRINT ви овозможуваат сигурност и удобност поради нивниот тесен крој и високиот струк со еластичен појас. Покрај моделот, кој сам по себе е одличен, има и џеб кој ќе служи за складирање на она што ви е излишно за време на тренинг. Сè што ви треба за да бидете целосно фокусирани и самоуверени во вашите најактивни денови.
Спецификација:

 • Џеб на појас
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Тесен крој
 • Состав: 89% полиестер, 11% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош