Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
adidas Alpha
Спортски градник
Код на производ:
(HF2297)
adidas

adidas Alpha

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALPHA е женски спортски градник, кој ви овозможува оптимална поддршка при тренинг. Лесната компресија обезбедува поддршка и обезбедува чувство на сигурност при активни движења. Овој висок спортски градник е вистинскиот избор за сите вас кои сакате и водите активен, спортски начин на живот. Технологијата AEROREADY ви ја обезбедува вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, а ткаењето и полиестерскиот материјал обезбедуваат оптимална циркулација на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: Технологијата Aeroready ја регулира влагата и обезбедува долготрајно чувство на сувост Вкрстени ремени на грбот Основен материјал: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas ALPHA е женски спортски градник, кој ви овозможува оптимална поддршка при тренинг. Лесната компресија обезбедува поддршка и обезбедува чувство на сигурност при активни движења. Овој висок спортски градник е вистинскиот избор за сите вас кои сакате и водите активен, спортски начин на живот. Технологијата AEROREADY ви ја обезбедува вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, а ткаењето и полиестерскиот материјал обезбедуваат оптимална циркулација на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Технологијата Aeroready ја регулира влагата и обезбедува долготрајно чувство на сувост
 • Вкрстени ремени на грбот
 • Основен материјал: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош