Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HC1424)
adidas

adidas Sportswear Future Icons

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.766 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спортот не е време, ниту место, туку начин на размислување, а тоа го покажуваат adidas Sportswear Future Icons женскиот долен дел тренерки. Овие тренерки се идеално парче облека кое можете да го носите после тренинг, за да можете да се опуштите и ресетирате. Препознатливите adidas линии ги обвиткуваат ногавиците, за совршен спортски стил. adidas Sportswear Future Icons женскиот долен дел тренерки се направени од рециклиран материјал. Спецификација: Модел: Slim fit (plus size) Еластичен прилагодлив појас Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

Спортот не е време, ниту место, туку начин на размислување, а тоа го покажуваат adidas Sportswear Future Icons женскиот долен дел тренерки. Овие тренерки се идеално парче облека кое можете да го носите после тренинг, за да можете да се опуштите и ресетирате. Препознатливите adidas линии ги обвиткуваат ногавиците, за совршен спортски стил. adidas Sportswear Future Icons женскиот долен дел тренерки се направени од рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Модел: Slim fit (plus size)
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош