Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
adidas Feel Strong
Машка маица
Код на производ:
(HD4318)
adidas

adidas Feel Strong

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FEEL STRONG е машка маица која е направена од 100% рециклиран полиестер кој ќе ви обезбеди целодневна удобност. Badge of Sport логото на предната страна го издигнува традиционалниот adidas look на повисоко ниво. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Badge of Sport лого Состав: PRIMEGREEN 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas FEEL STRONG е машка маица која е направена од 100% рециклиран полиестер кој ќе ви обезбеди целодневна удобност. Badge of Sport логото на предната страна го издигнува традиционалниот adidas look на повисоко ниво. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Badge of Sport лого
 • Состав: PRIMEGREEN 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош