Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски дуксер
Код на производ:
(HC9251)
adidas

adidas Essentials

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е женски дуксер со капуљача кој заслужува да биде класифициран меѓу најпрактичните парчиња облека. Без разлика дали сте зафатени со секојдневни обврски или се препуштате на шармот на лесниот тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Францускиот фротир, кој е мек како пешкир, ја дава потребната удобност, а за дополнителна удобност има и прилагодлива капуљача. Овој дуксер со капуљача има посебно место во гардеробата на секоја девојка. Со купување на производите на adidas од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.Спецификации: Долги ракави Кенгур џебови Патент по целата должина Прилагодлива капуљача Состав: 93% памук, 7% еластин.
Подетално

adidas ESSENTIALS е женски дуксер со капуљача кој заслужува да биде класифициран меѓу најпрактичните парчиња облека. Без разлика дали сте зафатени со секојдневни обврски или се препуштате на шармот на лесниот тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Францускиот фротир, кој е мек како пешкир, ја дава потребната удобност, а за дополнителна удобност има и прилагодлива капуљача. Овој дуксер со капуљача има посебно место во гардеробата на секоја девојка. Со купување на производите на adidas од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.
Спецификации:

 • Долги ракави
 • Кенгур џебови
 • Патент по целата должина
 • Прилагодлива капуљача
 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош