Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машка маица
Код на производ:
(HE1851)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е машка маица со кратки ракави и големо лого на предната страна. Изработена е од мек памук кој ви носи целодневна удобност. Комбинирајте ја со фармерки или долен дел тренерки за лежерен изглед. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од нивната амбиција да се намали пластичниот отпад.Спецификации: Состав: 100% памук adidas памучните производите поддржуваат одржливо одгледување памук Кружен отвор .
Подетално

adidas ESSENTIALS е машка маица со кратки ракави и големо лого на предната страна. Изработена е од мек памук кој ви носи целодневна удобност. Комбинирајте ја со фармерки или долен дел тренерки за лежерен изглед. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од нивната амбиција да се намали пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук
 • adidas памучните производите поддржуваат одржливо одгледување памук
 • Кружен отвор

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош