Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
UMBRO Heritage Retro
Код на производ:
(UMA221M201-01)
UMBRO

UMBRO Heritage Retro

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Heritage Retro се машки спортски шорцеви. Памучни шорцеви кои ќе ја надополнат секоја ваша активност со совршена доза на удобност. Совршени за топли денови и одлично стилизирани комбинации. Страничните џебови со патент и еластичниот појас со прилагодлив патент придонесуваат за лежерен изглед и функционалност за време на сите ваши активности. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови со патент Еластичен појас со учкур Umbro лого на левата страна.
Подетално

Umbro Heritage Retro се машки спортски шорцеви. Памучни шорцеви кои ќе ја надополнат секоја ваша активност со совршена доза на удобност. Совршени за топли денови и одлично стилизирани комбинации. Страничните џебови со патент и еластичниот појас со прилагодлив патент придонесуваат за лежерен изглед и функционалност за време на сите ваши активности.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас со учкур
 • Umbro лого на левата страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви UMA221M205-01
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви UMA221M301-01
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви UMA221M202-01
  712 ДЕН
  Заштеда 20%
  890 ДЕН
  Помош