Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
NIKE Dri-FIT Legend
Женска маица
Код на производ:
(AQ3210-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Legend

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Legend е женска маица за тренинг. Изработена е од лесен, удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне целосно да се фокусирате на вашата активност. Nike Dri-FIT Legend женската маица се одликува со стандарден крој и кратки ракави. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT женска маица и тргнете во акција. Немате изговор да го пропуштите тренингот! Спецификација: Женска маица Кратки ракави Dri-FIT технологија Состав: 100% полиестер Стандарден крој.
Подетално

Nike Dri-FIT Legend е женска маица за тренинг. Изработена е од лесен, удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи слободно движење. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне целосно да се фокусирате на вашата активност. Nike Dri-FIT Legend женската маица се одликува со стандарден крој и кратки ракави. Станете дел од нашиот тим со Dri-FIT женска маица и тргнете во акција. Немате изговор да го пропуштите тренингот!
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош