Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Женски фустан
Код на производ:
(ELA221F901-83)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако претпочитате едноставност и спортски стил, Ellesse Heritage женскиот lifestyle фустан е парче што мора да го имате во вашиот гардеробер. Едноставен и ефектен во исто време, овој фустан ви овозможува брзо да се подготвите и да изгледате привлечно и уникатно. Должината до колена, без ракави, ќе ви даде свежина во топлите денови. Спецификација: Женски фустан – lifestyle Без ракави Должина над колена Ellesse лого.
Подетално

Ако претпочитате едноставност и спортски стил, Ellesse Heritage женскиот lifestyle фустан е парче што мора да го имате во вашиот гардеробер. Едноставен и ефектен во исто време, овој фустан ви овозможува брзо да се подготвите и да изгледате привлечно и уникатно. Должината до колена, без ракави, ќе ви даде свежина во топлите денови.
Спецификација:

 • Женски фустан – lifestyle
 • Без ракави
 • Должина над колена
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долг фустан ELA221F901-01
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долг фустан ELA213F902-01
  1.944 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долг фустан ELA203F902-01
  1.494 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.490 ДЕН
  Помош