Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Женски хеланки
Код на производ:
(ELA221F303-81)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во теретана или на прошетка, бидете забележани во Ellesse Italia женските хеланки. Удобноста и слободата на движење не се единствените нешта што ги карактеризираат, бидејќи има и многу интересни Ellesse графики. Можете да ги носите со маица или удобен дуксер, за вистинско чувство на удобност. Пријатната ткаенина како и полудлабокиот појас гарантираат дека ќе се чувствувате добро во секое време. Спецификација: Женски lifestyle хеланки Полудлабок струк Еластичен појас Ellesse графика.
Подетално

Во теретана или на прошетка, бидете забележани во Ellesse Italia женските хеланки. Удобноста и слободата на движење не се единствените нешта што ги карактеризираат, бидејќи има и многу интересни Ellesse графики. Можете да ги носите со маица или удобен дуксер, за вистинско чувство на удобност. Пријатната ткаенина како и полудлабокиот појас гарантираат дека ќе се чувствувате добро во секое време.
Спецификација:

 • Женски lifestyle хеланки
 • Полудлабок струк
 • Еластичен појас
 • Ellesse графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки ELA213F301-01
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки ELA201F302-01
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Помош