Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
adidas Tiger
Спортски градник
Код на производ:
(HA4324)
adidas

adidas Tiger

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овој спортски градник adidas Tiger е одличен избор за вашите активни денови. Препуштете се на медитација и јога со вистинската поддршка на овој градник. Мрежестите делови на предната и задната страна овозможуваат да се чувствувате пријатно и свежо. Технологијата AEROREADY брзо ја суши влагата и ви помага да останете суви и фокусирани за време на вежбањето. Направен е од рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, што е само едно од низата решенија во желбата за ставање крај на пластичниот отпад. Чувствувајте се безбедно и опуштено со спортскиот градник за вежбање adidas Tiger.Спецификации: Женски градник за тренинг AEROREADY технологија Отвор на грбот Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин.
Подетално

Овој спортски градник adidas Tiger е одличен избор за вашите активни денови. Препуштете се на медитација и јога со вистинската поддршка на овој градник. Мрежестите делови на предната и задната страна овозможуваат да се чувствувате пријатно и свежо. Технологијата AEROREADY брзо ја суши влагата и ви помага да останете суви и фокусирани за време на вежбањето. Направен е од рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, што е само едно од низата решенија во желбата за ставање крај на пластичниот отпад. Чувствувајте се безбедно и опуштено со спортскиот градник за вежбање adidas Tiger.

Спецификации:

 • Женски градник за тренинг
 • AEROREADY технологија
 • Отвор на грбот
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош