Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
Женски хеланки
Код на производ:
(DD4559-070)
NIKE

NIKE Dri-FIT One

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете подготвени за утринскиот тренинг во Nike Dri-FIT One женските хеланки. Можете да ги носите за време на различни тренинзи, од теретана до јога, како и за време на активности на отворено, како што се трчање или планинарење. Флексибилната непроѕирна ткаенина ви дава слобода на движење, а V-изразот одзади совршено се вклопува со вашата силуета и ја следи формата на вашето тело, обезбедувајќи безбедносна поддршка за време на интензивни вежби. Имаат два скриени џебови во зоната на ременот, кои се одлични за ситници кои ви се потребни, додека страничниот џеб е совршен за чување на вашиот телефон. Технологијата Dri-FIT е прозрачна и обезбедува удобност. Camo принтот и Swoosh логото го даваат последниот печат на овие хеланки и му оддаваат почит на славното спортско наследство. Спецификација: Женски хеланки - тренинг Прилагодлив еластичен V-појас Camo принт 2 скриени џебови на ременот Страничен џеб Dri- FIT технологија Swoosh logo Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
Подетално

Бидете подготвени за утринскиот тренинг во Nike Dri-FIT One женските хеланки. Можете да ги носите за време на различни тренинзи, од теретана до јога, како и за време на активности на отворено, како што се трчање или планинарење. Флексибилната непроѕирна ткаенина ви дава слобода на движење, а V-изразот одзади совршено се вклопува со вашата силуета и ја следи формата на вашето тело, обезбедувајќи безбедносна поддршка за време на интензивни вежби. Имаат два скриени џебови во зоната на ременот, кои се одлични за ситници кои ви се потребни, додека страничниот џеб е совршен за чување на вашиот телефон. Технологијата Dri-FIT е прозрачна и обезбедува удобност. Camo принтот и Swoosh логото го даваат последниот печат на овие хеланки и му оддаваат почит на славното спортско наследство.
Спецификација:

 • Женски хеланки - тренинг
 • Прилагодлив еластичен V-појас
 • Camo принт
 • 2 скриени џебови на ременот
 • Страничен џеб
 • Dri- FIT технологија
 • Swoosh logo
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош