Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
UMBRO Diamond 2
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA221M107-01)
UMBRO

UMBRO Diamond 2

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Diamond 2 се долен дел машки тренерки со едноставен крој, поедноставен дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува удобно вклопување. Малку заострените ногавици овозможуваат вашите патики да се истакнат. Неутралниот дизајн на овој долен дел тренерки дава безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за претстојната сезона. Спецификација: Машки тренерки – долен дел Еластичен прилагодлив појас Странични џебови со патент Umbro лого.
Подетално

Umbro Diamond 2 се долен дел машки тренерки со едноставен крој, поедноставен дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува удобно вклопување. Малку заострените ногавици овозможуваат вашите патики да се истакнат. Неутралниот дизајн на овој долен дел тренерки дава безброј комбинации на облека кои се удобни и пријатни, идеални за претстојната сезона.
Спецификација:

 • Машки тренерки – долен дел
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош