Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA221F102-81)
ELLESSE

ELLESSE Italia

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Italia долниот дел женски тренерки се нежно парче облека што ќе внесе допир на женственост во вашиот секојдневен стил. Кројот што ја следи линијата на телото обезбедува комфор и удобност при движењето, додека малку стеснетите ногавици со еластични делови на завршниците им даваат шанса на вашите патики да се истакнат. Еластичниот прилагодлив појас нуди идеално вклопување. Спецификација: Женски тренерки Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Еластични делови на ногавиците Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Italia долниот дел женски тренерки се нежно парче облека што ќе внесе допир на женственост во вашиот секојдневен стил. Кројот што ја следи линијата на телото обезбедува комфор и удобност при движењето, додека малку стеснетите ногавици со еластични делови на завршниците им даваат шанса на вашите патики да се истакнат. Еластичниот прилагодлив појас нуди идеално вклопување.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош