Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
adidas Real Madrid
Машки дуксер
Код на производ:
(HA2533)
adidas

adidas Real Madrid

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Real Madrid е машки горен дел тренерка што ја носат играчите на Реал Мадрид пред почетокот на натпреварот. Инспириран е од славната традиција и има посебен и импресивен дизајн. Таа е многу удобна и мека. Патентот се протега по целата должина. Страничните џебови се практични за складирање на основните работи. На градите од едната страна е извезен грбот на тимот, а од другата логото на adidas. Ние го сакаме фудбалот, ајде да играме фудбал. Спецификација: Горен дел машка тренерка Состав: 70% памук, 30% полиестер Дозволено е перење во машина.
Подетално

adidas Real Madrid е машки горен дел тренерка што ја носат играчите на Реал Мадрид пред почетокот на натпреварот. Инспириран е од славната традиција и има посебен и импресивен дизајн. Таа е многу удобна и мека. Патентот се протега по целата должина. Страничните џебови се практични за складирање на основните работи. На градите од едната страна е извезен грбот на тимот, а од другата логото на adidas. Ние го сакаме фудбалот, ајде да играме фудбал.
Спецификација:

 • Горен дел машка тренерка
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош