Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
Спортски градник
Код на производ:
(HF2269)
adidas

adidas Yoga Studio

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas Yoga Studio женскиот градник за вежбање со умерен интензитет се издвојува со својата едноставност и класичен изглед. Лесниот материјал од кој е направен не ги ограничува вашите движења и ви овозможува слободно да се движите. Лесната поддршка што ја обезбедува е идеална за умерени активности како јога и пилатес. Женскиот градник за вежбање adidas Yoga Studio е изработен од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Лесна поддршка Идеален за јога и пилатес Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

аdidas Yoga Studio женскиот градник за вежбање со умерен интензитет се издвојува со својата едноставност и класичен изглед. Лесниот материјал од кој е направен не ги ограничува вашите движења и ви овозможува слободно да се движите. Лесната поддршка што ја обезбедува е идеална за умерени активности како јога и пилатес. Женскиот градник за вежбање adidas Yoga Studio е изработен од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Лесна поддршка
 • Идеален за јога и пилатес
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош