Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5098-010)
NIKE

NIKE Sportswear Icon Clash

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ви носи удобност и комфор во оваа Nike Sportswear Icon Clash женска маица со долги ракави. Изработена од мека ткаенина која е тука за да се чувствувате удобно, тој е одличен слој под вашиот дуксер во текот на студените денови. Slim fit кројот со Swoosh логото, оваа класична маица добива сосема нов изглед. Станете дел од тимот на Nike со Nike Sportswear Icon Clash и бидете забележани каде и да се појавите. Спецификација: Женска маица со долги ракави – lifestyle Slim fit Долги ракави Swoosh лого Машинско перење Состав: 90% полиестер, 10% еластин.
Подетално

Nike ви носи удобност и комфор во оваа Nike Sportswear Icon Clash женска маица со долги ракави. Изработена од мека ткаенина која е тука за да се чувствувате удобно, тој е одличен слој под вашиот дуксер во текот на студените денови. Slim fit кројот со Swoosh логото, оваа класична маица добива сосема нов изглед. Станете дел од тимот на Nike со Nike Sportswear Icon Clash и бидете забележани каде и да се појавите.
Спецификација:

 • Женска маица со долги ракави – lifestyle
 • Slim fit
 • Долги ракави
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош