Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DD6159-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатлив дизајн, е дизајниран за носење пред и по тренинг. Се одликува со автентичен дизајн, кој е комбинаицја на спортски стил и детали од леопард. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Овој дуксер има прилагодлива капуљача и еластичен дел околу половината, што ќе ви овозможи непречено движење. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција. Спецификација: Женски дуксер - тренинг Опуштен крој Прилагодлива капуљача Dri-FIT технологија Еластични делови на ракавите и околу половината Машинско перење Леопард принт Состав: 61% памук, 39% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг со препознатлив дизајн, е дизајниран за носење пред и по тренинг. Се одликува со автентичен дизајн, кој е комбинаицја на спортски стил и детали од леопард. Изработен е од пријатна ткаенина богата со памук и носи удобност во текот на денот. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Овој дуксер има прилагодлива капуљача и еластичен дел околу половината, што ќе ви овозможи непречено движење. Станете дел од тимот на Nike со Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер за тренинг и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Женски дуксер - тренинг
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Машинско перење
 • Леопард принт
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DD6159-073
  3.068 ДЕН
  Заштеда 25%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD6130-010
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Помош