Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
adidas Fastimpact
Женски хеланки
Код на производ:
(HB9243)
adidas

adidas Fastimpact

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FASTIMPACT се женски хеланки во кои само ќе нижете успеси. Не е важно дали е прв или триесетти пат кога ќе ја поминете целта, бидејќи не само тој момент ја донесува победата, туку и сите напори пред крајот се бројат. Потрошена енергија, време и поминати километри. Овие хеланки ќе се погрижат ништо да не биде пречка на патот до крајната точка. Страничните и задните џебови се отпорни на пот и влага, па клучевите, парите и телефонот ќе бидат во иста состојба како и пред тренинг. Технологијата AEROREADY ќе ве одржува суви поради апсорпција на влага. Спецификација: Женски хеланки Должина 7/8 Длабок струк Рефлектирачко Badge of Sport лого Странични и задни џебови Еластичен појас со учкур Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas FASTIMPACT се женски хеланки во кои само ќе нижете успеси. Не е важно дали е прв или триесетти пат кога ќе ја поминете целта, бидејќи не само тој момент ја донесува победата, туку и сите напори пред крајот се бројат. Потрошена енергија, време и поминати километри. Овие хеланки ќе се погрижат ништо да не биде пречка на патот до крајната точка. Страничните и задните џебови се отпорни на пот и влага, па клучевите, парите и телефонот ќе бидат во иста состојба како и пред тренинг. Технологијата AEROREADY ќе ве одржува суви поради апсорпција на влага.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Должина 7/8
 • Длабок струк
 • Рефлектирачко Badge of Sport лого
 • Странични и задни џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Помош