Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
adidas AGRAVIC
Женска маица
Код на производ:
(HA7552)
adidas

adidas AGRAVIC

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AGRAVIC женската outdoor маица е наменета за сите оние кои значаен дел од своето време го поминуваат во природа. Оваа маица е изработена од исклучително пријатен материјал кој ќе ви даде исклучителна удобност, што е токму она што ви треба додека ги освојувате планинските врвови. Рефлектирачките детали ве прават видливи дури и во темница. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да останете суви и фокусирани на вашата цел. Ребрестата арматура на крагната ги спречува непотребните поместувања додека сте ви движење. Освојте нови планински врвови, истражете ја природата околу вас во adidas AGRAVIC женската outdoor маица. Спецификација: Ребреста арматура на крагната AEROREADY технологија за апсорпција на пот Кратки ракави Рефлектирачки детали Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas AGRAVIC женската outdoor маица е наменета за сите оние кои значаен дел од своето време го поминуваат во природа. Оваа маица е изработена од исклучително пријатен материјал кој ќе ви даде исклучителна удобност, што е токму она што ви треба додека ги освојувате планинските врвови. Рефлектирачките детали ве прават видливи дури и во темница. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да останете суви и фокусирани на вашата цел. Ребрестата арматура на крагната ги спречува непотребните поместувања додека сте ви движење. Освојте нови планински врвови, истражете ја природата околу вас во adidas AGRAVIC женската outdoor маица.
Спецификација:

 • Ребреста арматура на крагната
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Кратки ракави
 • Рефлектирачки детали
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош