Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Big Logo
UMBRO Big Logo
UMBRO Big Logo
UMBRO Big Logo
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(UMA221B806-62)
UMBRO

UMBRO Big Logo

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6г.
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 1718 1718
 • 7-8Y 7-8Y
 • 910Y 9-10г.
 • 13Y 13Y
 • 1112 11-12г.
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Big Logo детската lifestyle маица за тинејџери зрачи со спортска класика што момчињата ја обожаваат. Стандарден крој и удобна ткаенина се сè што им е потребно за да уживаат во денот, секој ден. Еластичнот дел на крагната ја држи маицата на место за време на сите нивни активности. Нагласеното Umbro лого во централниот дел на маицата ја нагласува нивната љубов кон брендот. Спецификација: Детска lifestyle маица за тинејџери Кратки ракави Тркалезен еластичен израз на крагната Umbro лого.
Подетално

Umbro Big Logo детската lifestyle маица за тинејџери зрачи со спортска класика што момчињата ја обожаваат. Стандарден крој и удобна ткаенина се сè што им е потребно за да уживаат во денот, секој ден. Еластичнот дел на крагната ја држи маицата на место за време на сите нивни активности. Нагласеното Umbro лого во централниот дел на маицата ја нагласува нивната љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за тинејџери
 • Кратки ракави
 • Тркалезен еластичен израз на крагната
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5-6 5-6г.
  7-8 7-8г.
  9-10 9-10г.
  1718
  7-8Y
  910Y 9-10г.
  13Y
  1112 11-12г.
  1314 13-14г.
  1516 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош