Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
Машки дуксер
Код на производ:
(LNA221M606-02)
LONSDALE

LONSDALE Topping

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lonsdale Topping машкиот дуксер е задолжен за сите ваши потреби. Овој дуксер ќе биде со вас додека ја завршувате работата низ градот или одмарате навечер по напорниот ден. Приоритет на ова парче е удобноста. Кенгур џебовите и прилагодливата капуљача се тука кога треба да се заштитите од студот. Спецификација: Капуљача Патент со целосна должина Кенгур џебови Машинско перење.
Подетално

Lonsdale Topping машкиот дуксер е задолжен за сите ваши потреби. Овој дуксер ќе биде со вас додека ја завршувате работата низ градот или одмарате навечер по напорниот ден. Приоритет на ова парче е удобноста. Кенгур џебовите и прилагодливата капуљача се тука кога треба да се заштитите од студот.
Спецификација:

 • Капуљача
 • Патент со целосна должина
 • Кенгур џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош