Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
adidas Foundation
Машки дуксер
Код на производ:
(HC7674)
adidas

adidas Foundation

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FOUNDATION е машки кошаркарски дуксер инспириран од стилот на Џејмс Харден. Неговата игра на паркетот е брза, полна со изненадувања, исто како и неговиот стил. Дуксерот е изработен од мек флис за да уживате во удобност и топлина, без разлика каде се наоѓате. Можете веднаш да заборавите на непријатностите, благодарение на технологијата на материјалот кој ја отстранува потта и ви помага да останете суви и да се чувствувате удобно. Логото на Харден на ракавот им дава до знаење на сите дека вашиот херој е под обрачите и е МВП играч. Поддржете го духот на играта под обрачите во машкиот дуксер adidas FOUNDATION. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичен отпад.Спецификации: Машки дуксер за кошарка / lifestyle Стандарден крој Iridescent Harden лого на градите AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas FOUNDATION е машки кошаркарски дуксер инспириран од стилот на Џејмс Харден. Неговата игра на паркетот е брза, полна со изненадувања, исто како и неговиот стил. Дуксерот е изработен од мек флис за да уживате во удобност и топлина, без разлика каде се наоѓате. Можете веднаш да заборавите на непријатностите, благодарение на технологијата на материјалот кој ја отстранува потта и ви помага да останете суви и да се чувствувате удобно. Логото на Харден на ракавот им дава до знаење на сите дека вашиот херој е под обрачите и е МВП играч. Поддржете го духот на играта под обрачите во машкиот дуксер adidas FOUNDATION. Овој производ е направен од рециклиран материјал и е дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичен отпад.

Спецификации:

 • Машки дуксер за кошарка / lifestyle
 • Стандарден крој
 • Iridescent Harden лого на градите
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош