Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Машка маица
Код на производ:
(ELA221M808-02)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Italia машката lifestyle маица има интересна Ellesse графика. Едноставна, удобна, изработена од пријатен материјал, лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил. Еластичниот дел на крагната ја држи оваа маица на место додека сте во движење. Спецификација: Кратки ракави Тркалезен израз на еластичната крагна Ellesse графика.
Подетално

Ellesse Italia машката lifestyle маица има интересна Ellesse графика. Едноставна, удобна, изработена од пријатен материјал, лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил. Еластичниот дел на крагната ја држи оваа маица на место додека сте во движење.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезен израз на еластичната крагна
 • Ellesse графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош