Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
Женски костим за капење
Код на производ:
(FJ5092)
adidas

adidas Beach

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BEACH е спортски женски костим за капење. Деновите на плажа во друштво на пријатели се најубавите денови, а со овој костим за капење атмосферата ќе биде комплетна. Направен од лесен и пријатен материјал што брзо се суши, обезбедува ненаметливо чувство и слобода на движење. Овој костим за капење е врзан со прилагодливи ремени зад вратот и има перничиња во градникот кои можете да ги користите или извадите по желба. Широките еластични ленти, под градите и до половината, го имаат логото на adidas и јасно го покажуваат вашиот спортски дух дури и кога сте на плажа. Платнената постава дополнително го покрива и го прави костимот за капење удобен, а материјалот Infinitex Fitness Eco е отпорен на хлор. Овој костим е направен од ECONYL® рециклирани рибарски мрежи и фрлен најлон. Спецификација: Женски костим за капење Материјал: 78% рециклиран најлон и 22% еластин Прилагодливи ремени што се врзуваат зад вратот Перничиња за градник што се отстрануваат Еластични ленти со лого на adidas под градите и половината Текстилна постава Infinitex Fitness Еco материјал отпорен на хлор.
Подетално

adidas BEACH е спортски женски костим за капење. Деновите на плажа во друштво на пријатели се најубавите денови, а со овој костим за капење атмосферата ќе биде комплетна. Направен од лесен и пријатен материјал што брзо се суши, обезбедува ненаметливо чувство и слобода на движење. Овој костим за капење е врзан со прилагодливи ремени зад вратот и има перничиња во градникот кои можете да ги користите или извадите по желба. Широките еластични ленти, под градите и до половината, го имаат логото на adidas и јасно го покажуваат вашиот спортски дух дури и кога сте на плажа. Платнената постава дополнително го покрива и го прави костимот за капење удобен, а материјалот Infinitex Fitness Eco е отпорен на хлор. Овој костим е направен од ECONYL® рециклирани рибарски мрежи и фрлен најлон.
Спецификација:

 • Женски костим за капење
 • Материјал: 78% рециклиран најлон и 22% еластин
 • Прилагодливи ремени што се врзуваат зад вратот
 • Перничиња за градник што се отстрануваат
 • Еластични ленти со лого на adidas под градите и половината
 • Текстилна постава
 • Infinitex Fitness Еco материјал отпорен на хлор

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош