Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
NIKE Jumpman Pullover
Машки дуксер
Код на производ:
(DA7192-657)
NIKE

NIKE Jumpman Pullover

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.593 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman Pullover е машки дуксер со капуљача инспириран од богатото наследство на брендот. Откријте ја вистинската доза на удобност и урбан стил во овој дуксер со капуљача и автентична Jordan графика. Моделот е изработен од француски фротир со густа и исклучително мека текстура, која ќе обезбеди чувство на топлина и удобност при целодневно носење. Капуљачата е поставена одвнатре и лесно се прилагодува со помош на еластичните учкури. Кенгур џебот нуди доволно простор за вашите ситници, додека контрастната Jordan графика во предниот дел придонесува за препознатливиот спортски изглед. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Jordan стандарден крој Вградена капуљача со прилагодливи учкури Кенгур џеб Дозволено перење во машина Состав: 80 % памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Jordan Jumpman Pullover е машки дуксер со капуљача инспириран од богатото наследство на брендот. Откријте ја вистинската доза на удобност и урбан стил во овој дуксер со капуљача и автентична Jordan графика. Моделот е изработен од француски фротир со густа и исклучително мека текстура, која ќе обезбеди чувство на топлина и удобност при целодневно носење. Капуљачата е поставена одвнатре и лесно се прилагодува со помош на еластичните учкури. Кенгур џебот нуди доволно простор за вашите ситници, додека контрастната Jordan графика во предниот дел придонесува за препознатливиот спортски изглед.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Jordan стандарден крој
 • Вградена капуљача со прилагодливи учкури
 • Кенгур џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80 % памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош