Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA221F606-81)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Italia женскиот lifestyle дуксер со капуљача е идеален кога ви треба дополнителен слој топлина за време на свежите пролетни денови и летните вечери. Пријатната ткаенина и удобниот крој со спуштени шевови на рамениците обезбедуваат удобност и слобода на движење. Капуљачата со висока крагна дополнително ве заштитува, додека нежниот дизајн додава допир на женственост на вашиот спортски стил. Спецификација: Женски lifestyle дуксер со капуљача Патент со цела должина Предни џебови Прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите и поработ Ellesse лого и графика.
Подетално

Ellesse Italia женскиот lifestyle дуксер со капуљача е идеален кога ви треба дополнителен слој топлина за време на свежите пролетни денови и летните вечери. Пријатната ткаенина и удобниот крој со спуштени шевови на рамениците обезбедуваат удобност и слобода на движење. Капуљачата со висока крагна дополнително ве заштитува, додека нежниот дизајн додава допир на женственост на вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер со капуљача
 • Патент со цела должина
 • Предни џебови
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и поработ
 • Ellesse лого и графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош