Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA221M812-01)
UMBRO

UMBRO Arena

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Arena е машка lifestyle маица со кратки ракави. Памучниот материјал ќе одговара на вашата кожа за време на сончеви и ведри денови. Графиките на предната страна на маицата од брендот Umbro зрачат со опуштен стил. На задната страна на маицата има суптилно Umbro лого за да го комплетира целокупниот дизајн. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Umbro графика напред Umbro лого на задната страна.
Подетално

Umbro Arena е машка lifestyle маица со кратки ракави. Памучниот материјал ќе одговара на вашата кожа за време на сончеви и ведри денови. Графиките на предната страна на маицата од брендот Umbro зрачат со опуштен стил. На задната страна на маицата има суптилно Umbro лого за да го комплетира целокупниот дизајн.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Umbro графика напред
 • Umbro лого на задната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош