Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(UMA221B800-10)
UMBRO

UMBRO Fan

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6г.
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 1718 1718
 • 7-8Y 7-8Y
 • 910Y 9-10г.
 • 13Y 13Y
 • 1112 11-12г.
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Fan е детска lifestyle маица за тинејџери со класичен крој и пријатна ткаенина. Без разлика дали вашето момче се занимава со физички активности или ужива во слободното време, оваа маица ќе го комплетира секој негов изглед со својата интересна графика. Еластичниот дел на крагната ќе ја држи оваа маица на место додека тој е во движење, а графиката ја нагласува наклонетоста кон брендот. Спецификација: Детска lifestyle маица за тинејџери Кратки ракави Заоблена крагна Umbro графика.
Подетално

Umbro Fan е детска lifestyle маица за тинејџери со класичен крој и пријатна ткаенина. Без разлика дали вашето момче се занимава со физички активности или ужива во слободното време, оваа маица ќе го комплетира секој негов изглед со својата интересна графика. Еластичниот дел на крагната ќе ја држи оваа маица на место додека тој е во движење, а графиката ја нагласува наклонетоста кон брендот.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за тинејџери
 • Кратки ракави
 • Заоблена крагна
 • Umbro графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5-6 5-6г.
  7-8 7-8г.
  9-10 9-10г.
  1718
  7-8Y
  910Y 9-10г.
  13Y
  1112 11-12г.
  1314 13-14г.
  1516 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош