Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
adidas Aeroknit
Спортски градник
Код на производ:
(HE2614)
adidas

adidas Aeroknit

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Light Support Aeroknit градникот за тренинг ќе ви даде дополнителна поддршка и удобност во теретана или на јога часовите. Меките и тенки перничиња ви нудат одлична поддршка без прекумерно затегнување. Направен е од рециклирани материјали за да придонесете за зачувување на нашата животна средина. Носете го Light Support Aeroknit градникот за тренинг и бидете сигурни секогаш кога одите на тренинг.Спецификација: Отстранливи перничиња Мала потпора без стегање Состав на материјал: 60% рециклиран материјал, 20% еластин, 20% полиамид.
Подетално

adidas Light Support Aeroknit градникот за тренинг ќе ви даде дополнителна поддршка и удобност во теретана или на јога часовите. Меките и тенки перничиња ви нудат одлична поддршка без прекумерно затегнување. Направен е од рециклирани материјали за да придонесете за зачувување на нашата животна средина. Носете го Light Support Aeroknit градникот за тренинг и бидете сигурни секогаш кога одите на тренинг.
Спецификација:

 • Отстранливи перничиња
 • Мала потпора без стегање
 • Состав на материјал: 60% рециклиран материјал, 20% еластин, 20% полиамид

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош