Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
CHAMPION Colors
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA221M607-45)
CHAMPION

CHAMPION Colors

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.034 ДЕН
Заштеда: 1.356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion COLORS машкиот lifestyle дуксер лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Овој дуксер се одликува со кенгур џеб, еластични делови околу половината и на ракавите, кои го спречуваат несаканото поместување и продирот на ладен воздух. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Дуксерот има ознаки на брендот Champion на предната и задната страна и дискретно лого Champion на левиот ракав. Мекиот материјал од кој е направен овој дуксер ви гарантира целодневна удобност. Овој машки дуксер Champion е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот.Спецификација: Машки дуксер со капуљача Кенгур џеб Champion графика на предната страна Стандарден крој Учкури за подесување на капуљачата Еластични делови на ракавите и половината .
Подетално

Champion COLORS машкиот lifestyle дуксер лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Овој дуксер се одликува со кенгур џеб, еластични делови околу половината и на ракавите, кои го спречуваат несаканото поместување и продирот на ладен воздух. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Дуксерот има ознаки на брендот Champion на предната и задната страна и дискретно лого Champion на левиот ракав. Мекиот материјал од кој е направен овој дуксер ви гарантира целодневна удобност. Овој машки дуксер Champion е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Кенгур џеб
 • Champion графика на предната страна
 • Стандарден крој
 • Учкури за подесување на капуљачата
 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош