Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
adidas Essential Colorblock Full-Zip
Машки дуксер
Код на производ:
(HE4371)
adidas

adidas Essential Colorblock Full-Zip

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 1.596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIA COLORBLOCK FULL-ZIP е машки дуксер со капуљача. Како и секогаш, со овој модел ќе бидете горди што ги носите adidas обележјата. Дуксерот го краси прекрасен материјал, кенгур џеб во средината и капуљача со учкур за да можете да ја прилагодите ширината по желба и потреба. Релаксирајте се и втонете во неверојатната удобност на вашиот нов дуксер. Спецификација: Машки дуксер Капљача со учкур Патент низ цела должина Стандарден крој Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas ESSENTIA COLORBLOCK FULL-ZIP е машки дуксер со капуљача. Како и секогаш, со овој модел ќе бидете горди што ги носите adidas обележјата. Дуксерот го краси прекрасен материјал, кенгур џеб во средината и капуљача со учкур за да можете да ја прилагодите ширината по желба и потреба. Релаксирајте се и втонете во неверојатната удобност на вашиот нов дуксер.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капљача со учкур
 • Патент низ цела должина
 • Стандарден крој
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HS7490
  3.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.788 ДЕН
  Помош