Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски тренерки
Код на производ:
(HD1697)
adidas

adidas Essentials

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS се машки lifestyle тренерки кои можете да ги носите во различни пригоди. Изработени се од француски фротир, што ги прави и долниот и горниот дел на овие тренерка исклучително меки и удобни. Горниот дел има патент по целата должина и прилагодлива капуљача. Долниот дел има еластичен појас кој лесно се прилагодува. Изработени се од Primegreen рециклиран полиестер, што ја покажува посветеноста на adidas да користи рециклиран материјал до 2024 година, секогаш кога е можно. Имаат џебови и на горниот и на долниот дел за складирање на сите ваши ситници. Овие тренерки на оригинален начин го истакнуваат вашиот моден вкус и спортски дух. Ова парче облека, изработено од квалитетен материјал, секогаш е добро да го имате во вашиот гардеробер.Спецификација: Машки тренерки Состав: Француски фротир, рециклиран полиестер Рециклирани материјали Џебови и на горниот и на долниот дел Патент на горниот дел Прилагодлива капуљача Еластичен појас.
Подетално

adidas ESSENTIALS се машки lifestyle тренерки кои можете да ги носите во различни пригоди. Изработени се од француски фротир, што ги прави и долниот и горниот дел на овие тренерка исклучително меки и удобни. Горниот дел има патент по целата должина и прилагодлива капуљача. Долниот дел има еластичен појас кој лесно се прилагодува. Изработени се од Primegreen рециклиран полиестер, што ја покажува посветеноста на adidas да користи рециклиран материјал до 2024 година, секогаш кога е можно. Имаат џебови и на горниот и на долниот дел за складирање на сите ваши ситници. Овие тренерки на оригинален начин го истакнуваат вашиот моден вкус и спортски дух. Ова парче облека, изработено од квалитетен материјал, секогаш е добро да го имате во вашиот гардеробер.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Состав: Француски фротир, рециклиран полиестер
 • Рециклирани материјали
 • Џебови и на горниот и на долниот дел
 • Патент на горниот дел
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • ILIR IBRAIMI
   ILIR IBRAIMI

   19.09.2022. 16:04

  Слични производи

  Помош