Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover
NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover
NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover
NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover
NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover
NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover
Машки дуксер
Код на производ:
(DA9818-091)
NIKE

NIKE Jordan Essentials Fleece Pullover

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Essentials Fleece Pullover е машки дуксер со минималистички дизајн кој лесно се вклопува во секоја комбинација. Освежете го вашиот гардеробер со ова модерно спортско парче од новата Jordan колекција. Дуксерот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висока содржина на памук, кој ќе ви обезбеди топлина и удобност. Капуљачата е пространа и обложена со исклучително удобна ткаенина, за дополнителна топлина и покриеност. Кенгур џебот кој се наоѓа во пределот на предниот дел ви нуди доволно простор за сите потребни ситниц Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Стандарден Jordan крој Вградена капуљача Кенгур џеб Дозволено перење во машина Состав: 82% памук , 18% полиестер .
Подетално

Nike Jordan Essentials Fleece Pullover е машки дуксер со минималистички дизајн кој лесно се вклопува во секоја комбинација. Освежете го вашиот гардеробер со ова модерно спортско парче од новата Jordan колекција. Дуксерот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висока содржина на памук, кој ќе ви обезбеди топлина и удобност. Капуљачата е пространа и обложена со исклучително удобна ткаенина, за дополнителна топлина и покриеност. Кенгур џебот кој се наоѓа во пределот на предниот дел ви нуди доволно простор за сите потребни ситниц

Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Вградена капуљача
 • Кенгур џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82% памук , 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Essentials Fleece Pullover е машки дуксер со минималистички дизајн кој лесно се вклопува во секоја комбинација. Освежете го вашиот гардеробер со ова модерно спортско парче од новата Jordan колекција. Дуксерот е изработен од квалитетен и мек француски фротир со висока содржина на памук, кој ќе ви обезбеди топлина и удобност. Капуљачата е пространа и обложена со исклучително удобна ткаенина, за дополнителна топлина и покриеност. Кенгур џебот кој се наоѓа во пределот на предниот дел ви нуди доволно простор за сите потребни ситниц

Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден Jordan крој
 • Вградена капуљача
 • Кенгур џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82% памук , 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош