Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD9750-002)
NIKE

NIKE Sportswear Heritage Liverpool FC

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Heritage Liverpool FC машкиот долен дел тренерки содржи детали за фудбалскиот клуб Ливерпул, на францускиот фротир, оддавајќи почит на химната на истоимениот клуб. Страничните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите ситници, додека деталите за клубот ја нагласуваат вашата наклонетост.Спецификација: Модел: Стандарден крој Странични џебови Материјал: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Heritage Liverpool FC машкиот долен дел тренерки содржи детали за фудбалскиот клуб Ливерпул, на францускиот фротир, оддавајќи почит на химната на истоимениот клуб. Страничните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите ситници, додека деталите за клубот ја нагласуваат вашата наклонетост.
Спецификација:

 • Модел: Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Heritage Liverpool FC машкиот долен дел тренерки содржи детали за фудбалскиот клуб Ливерпул, на францускиот фротир, оддавајќи почит на химната на истоимениот клуб. Страничните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите ситници, додека деталите за клубот ја нагласуваат вашата наклонетост.
  Спецификација:

 • Модел: Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош