Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
adidas UTILITAS HOODED PARKA
Женска јакна
Код на производ:
(GT1707)
adidas

adidas UTILITAS HOODED PARKA

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
9.188 ДЕН
Моментална цена
9.188 ДЕН
Цена со попуст
6.432 ДЕН
Заштеда: 2.756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете подготвени за сите временски услови во оваа adidas јакна. Дизајнирана да ви пружи оптимална топлина, се одликува со прилагодливи манжетни и пријатна постава за да го спречи студот да дојде до вашето тело. Отстранливата постава од вештачко крзно ви овозможува да го приспособите изгледот на оваа јакна по ваша желба. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. СПЕЦИФИКАЦИИ: Regular fit Патентн низ целата должина Капуљача Горен дел: 100% ткаена синтетика со издржлив водоотпорен слој (DWR) Полнење: 100% рециклиран полиестер Предни џебови Прилагодливи манжетни Боја на производот: Црна Код на производот: GT1707 .
Подетално

Бидете подготвени за сите временски услови во оваа adidas јакна. Дизајнирана да ви пружи оптимална топлина, се одликува со прилагодливи манжетни и пријатна постава за да го спречи студот да дојде до вашето тело. Отстранливата постава од вештачко крзно ви овозможува да го приспособите изгледот на оваа јакна по ваша желба. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Regular fit
 • Патентн низ целата должина
 • Капуљача
 • Горен дел: 100% ткаена синтетика со издржлив водоотпорен слој (DWR)
 • Полнење: 100% рециклиран полиестер
 • Предни џебови
 • Прилагодливи манжетни
 • Боја на производот: Црна
 • Код на производот: GT1707
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете подготвени за сите временски услови во оваа adidas јакна. Дизајнирана да ви пружи оптимална топлина, се одликува со прилагодливи манжетни и пријатна постава за да го спречи студот да дојде до вашето тело. Отстранливата постава од вештачко крзно ви овозможува да го приспособите изгледот на оваа јакна по ваша желба. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Regular fit
 • Патентн низ целата должина
 • Капуљача
 • Горен дел: 100% ткаена синтетика со издржлив водоотпорен слој (DWR)
 • Полнење: 100% рециклиран полиестер
 • Предни џебови
 • Прилагодливи манжетни
 • Боја на производот: Црна
 • Код на производот: GT1707
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GT1689
6.432 ДЕН
Заштеда 30%
9.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош