Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
ELLESSE INNEVATA
Женска јакна
Код на производ:
(SRK11727-011)
ELLESSE

ELLESSE INNEVATA

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
18.290 ДЕН
Моментална цена
18.290 ДЕН
Цена со попуст
12.803 ДЕН
Заштеда: 5.487 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 16 XL
 • 17 *
 • 18 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 2XS
 • 7 *
 • 8 XS
 • 9 *
 • 10 S
 • 11 *
 • 12 M
 • 13 *
 • 14 L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
16 XL
17
18
4
5
6 2XS
7
8 XS
9
10 S
11
12 M
13
14 L

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
16 XL
17
18
4
5
6 2XS
7
8 XS
9
10 S
11
12 M
13
14 L

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA213F510-01
4.314 ДЕН
Заштеда 40%
7.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA213F510-92
4.314 ДЕН
Заштеда 40%
7.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA213F505-01
4.314 ДЕН
Заштеда 40%
7.190 ДЕН
Помош