Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски фустан
Код на производ:
(CJ2242-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential женскиот lifestyle фустан го обезбедува познатото удобно чувство што го нуди вашата омилена маица, со шик детали. Опуштениот поширок крој е удобен и го прави идеален за комбинирање со секој вид на облека. Спуштените раменици му даваат опуштен изглед. Покрај тоа, овој фустан е изработен од најмалку 75% органски памук. Спецификација: Краток женски фустан Широк крој за неформално, опуштено чувство Дозволено перење во машина Состав: 100% памук (најмалку 75%) органски памук).
Подетално

Nike Sportswear Essential женскиот lifestyle фустан го обезбедува познатото удобно чувство што го нуди вашата омилена маица, со шик детали. Опуштениот поширок крој е удобен и го прави идеален за комбинирање со секој вид на облека. Спуштените раменици му даваат опуштен изглед. Покрај тоа, овој фустан е изработен од најмалку 75% органски памук.
Спецификација:

 • Краток женски фустан
 • Широк крој за неформално, опуштено чувство
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% памук (најмалку 75%) органски памук)

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Essential женскиот lifestyle фустан го обезбедува познатото удобно чувство што го нуди вашата омилена маица, со шик детали. Опуштениот поширок крој е удобен и го прави идеален за комбинирање со секој вид на облека. Спуштените раменици му даваат опуштен изглед. Покрај тоа, овој фустан е изработен од најмалку 75% органски памук.
  Спецификација:

 • Краток женски фустан
 • Широк крој за неформално, опуштено чувство
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% памук (најмалку 75%) органски памук)

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Помош