Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element
Код на производ:
(DD6028-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Run Division Flash Element

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ви носи топлина и удобност во Nike Dri-FIT Run Division Flash Element машката јакна за трчање. Јакната е дизајнирана да ве одржува суви и да ви даде пријатно чувство во текот на дождливите денови. Поради специјалната Nike Dri-FIT технологија, таа го одбива дождот и ви помага да се чувствувате свежо и енергично во текот на целиот тренинг. Оваа машка спортска јакна има рефлектирачки детали кои ќе ви помогнат да бидете видливи за другите за време на ноќниот тренинг. Добар избор е за комбинирање со други слоеви облека во постудените денови. Спецификација: Машка јакна - трчање ½ патент Dri-FIT технологија Рефлектирачки елементи Nike лого Состав: 88% полиестер, 12% еластин .
Подетално

Nike ви носи топлина и удобност во Nike Dri-FIT Run Division Flash Element машката јакна за трчање. Јакната е дизајнирана да ве одржува суви и да ви даде пријатно чувство во текот на дождливите денови. Поради специјалната Nike Dri-FIT технологија, таа го одбива дождот и ви помага да се чувствувате свежо и енергично во текот на целиот тренинг. Оваа машка спортска јакна има рефлектирачки детали кои ќе ви помогнат да бидете видливи за другите за време на ноќниот тренинг. Добар избор е за комбинирање со други слоеви облека во постудените денови.
Спецификација:

 • Машка јакна - трчање
 • ½ патент
 • Dri-FIT технологија
 • Рефлектирачки елементи
 • Nike лого
 • Состав: 88% полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike ви носи топлина и удобност во Nike Dri-FIT Run Division Flash Element машката јакна за трчање. Јакната е дизајнирана да ве одржува суви и да ви даде пријатно чувство во текот на дождливите денови. Поради специјалната Nike Dri-FIT технологија, таа го одбива дождот и ви помага да се чувствувате свежо и енергично во текот на целиот тренинг. Оваа машка спортска јакна има рефлектирачки детали кои ќе ви помогнат да бидете видливи за другите за време на ноќниот тренинг. Добар избор е за комбинирање со други слоеви облека во постудените денови.
  Спецификација:

 • Машка јакна - трчање
 • ½ патент
 • Dri-FIT технологија
 • Рефлектирачки елементи
 • Nike лого
 • Состав: 88% полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош