Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip
Детски дуксер
Код на производ:
(DD8637-133)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh Fleece Full-Zip

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh детскиот дуксер со капуљача за тинејџери се издвојува со култното Swoosh лого на предната и задната страна. Флис ткаенината дава исклучително пријатно чувство и топлина, а затворањето со патент низ целата должина овозможува лесно облекување и соблекување. Еластичните делови на ракавите и половината се тука за да го задржат овој дуксер на место, обезбедувајќи целосна слобода на движење. Спецификација: Модел: Standard fit Капуљача Предни џебови Еластична делови на ракавите и половината Затворање со патент низ целата должина .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh детскиот дуксер со капуљача за тинејџери се издвојува со култното Swoosh лого на предната и задната страна. Флис ткаенината дава исклучително пријатно чувство и топлина, а затворањето со патент низ целата должина овозможува лесно облекување и соблекување. Еластичните делови на ракавите и половината се тука за да го задржат овој дуксер на место, обезбедувајќи целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Капуљача
 • Предни џебови
 • Еластична делови на ракавите и половината
 • Затворање со патент низ целата должина
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh детскиот дуксер со капуљача за тинејџери се издвојува со култното Swoosh лого на предната и задната страна. Флис ткаенината дава исклучително пријатно чувство и топлина, а затворањето со патент низ целата должина овозможува лесно облекување и соблекување. Еластичните делови на ракавите и половината се тука за да го задржат овој дуксер на место, обезбедувајќи целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Капуљача
 • Предни џебови
 • Еластична делови на ракавите и половината
 • Затворање со патент низ целата должина
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8651-010
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8704-010
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош